Общинска избирателна комисия Дряново
РЕШЕНИЕ
№ 134-МИ
Дряново, 26.10.2015
ОТНОСНО: Решение за избор на Общински съвет - Дряново
Приложение № 85-МИ
Решението се съставя в 2 екземпляра и
е неразделна част от протокола на ОИК
РЕШЕНИЕ
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
община Дряново
област Габрово
ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
...........тринадесет................... ..........13............
с думи с цифри
Днес, 26.10.2015 г., в 08.30 ч. общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
няма
ІІІ. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ тринадесет ……13…… с думи с цифри |
4. |
ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ |
…два……… ……2…… |
5. |
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ |
…два…… ………2… |
6. |
ПП ГЕРБ |
…четири… …….4… |
8. |
„БСП, ПБС, БДЦ“ |
…два…… ………2… |
18. |
МК „ЗАЕДНО ЗА ДРЯНОВО (РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК И БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ) |
…три…… ………3… |
№ |
Наименование на партия/коалиция/местна коалиция |
|
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
Брой предпо-читания |
1. |
ПП АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ |
1. |
Цветан Йорданов Йорданов |
315 |
|
|
2. |
Детелина Михалева Кьосова |
75 |
2. |
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ |
1. |
Стефан Янков Енчев |
280
|
2. |
Галин Николаев Герганов |
64 |
||
3. |
ПП ГЕРБ |
1. |
Даниела Стефанова Василева-Лисичкова |
496 |
2. |
Тодор Георгиев Василев |
87 |
||
3. |
Георги Бориславов Казаков |
70 |
||
4. |
Преслава Димитрова Демирева |
64 |
||
4. |
„БСП, ПБС, БДЦ“ |
1. |
Мариана Георгиева Маринова |
245 |
2. |
Михаил Константинов Ганчев |
104 |
||
5. |
МК „ЗАЕДНО ЗА ДРЯНОВО (РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК И БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ) |
1. |
Нено Бонев Ненов |
426 |
2. |
Стефан Кирилов Инколов |
49 |
||
3. |
Пенчо Трифонов Дъчев |
42 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 от ИК и Решение на ЦИК.)
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
1 Галин Николаев Герганов |
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ |
|
2 Георги Бориславов Казаков |
ПП ГЕРБ |
|
3 Даниела Стефанова Василева-Лисичкова |
ПП ГЕРБ |
|
4 Детелина Михалева Кьосова |
АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ |
|
5 Мариана Георгиева Маринова |
„БСП, ПБС, БДЦ“ |
|
6 Михаил Константинов Ганчев |
„БСП, ПБС, БДЦ“ |
|
7 Нено Бонев Ненов |
МК „ЗАЕДНО ЗА ДРЯНОВО (РЕФОРМА ТОРСКИ БЛОК И БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ) |
|
8 Пенчо Трифонов Дъчев |
МК „ЗАЕДНО ЗА ДРЯНОВО (РЕФОРМА ТОРСКИ БЛОК И БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ) |
|
9 Преслава Димитрова Демирева |
ПП ГЕРБ |
|
10 Стефан Кирилов Инколов |
МК „ЗАЕДНО ЗА ДРЯНОВО (РЕФОРМА ТОРСКИ БЛОК И БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ) |
|
11 Стефан Янков Енчев. |
ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ |
|
12 Тодор Георгиев Василев |
ПП ГЕРБ |
|
13 Цветан Йорданов Йорданов. |
АБВ /АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ |
(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)
Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения:
.............................................................НЯМА...................................................................................................................................................................................................................................
Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.
ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ПРЕДСЕДАТЕЛ: …………………………….. |
ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: …………………… ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: …………………… СЕКРЕТАР: …………………… |
ЧЛЕНОВЕ: |
|
1. ……………………………………………..… |
6. ………………………………………………... |
2. ……………………………………………..… |
7. ………………….….…………………………. |
3. ……………………………………………..… |
8. ……………………..………………………… |
4. ……………………………………………..… |
|
5. …………………………………………….…. |
|
Председател: Ирина Кънчева Стайкова
Зам. председател: Мирослава Христова Пенчева
Секретар: Цанко Иванов Цанев
За секретар: Вяра Ненова Стоянова
За секретар: Десислава Любенова Заевска-Георгиева
За секретар: Костадин Николов Христов
За секретар: Михаил Николаев Колев
За секретар: Недка Андреева Витанова
За секретар: Нели Ангелова Иванова
За секретар: Николинка Бончева Колчева
За секретар: Ценка Петкова Костова
* Публикувано на 26.10.2015 в 10:19 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Избор на кмет на кметство Гостилица
относно: Избор на кмет на кметство Царева ливада
относно: Избор на кмет на община